Details
Amish Poly Ottoman
More Information
| Style | Ottoman / Foot Stool |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 21 in w x 18 in d x 13 in h |
| Overall Width | 21 in |
| Overall Height | 13 in |
| Overall Depth | 18 in |
| Seat Height | 13 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments