Details
Amish 5' Westchester Poly Porch Swing
More Information
| Style | Swing |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 63 in w x 30 in d x 24 in h |
| Overall Width | 63 in |
| Overall Height | 24 in |
| Overall Depth | 30 in |
| Seat Size | 58 in w x 18 in d |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments