Details
Amish Poly Round 42" Dining Table
More Information
| Style | Dining Table |
|---|---|
| Furniture Height | Dining |
| Commercial | No |
| Table Shape | Round |
| Umbrella Hole | Yes |
| Seating Capacity | 2-4 Person |
| Dimensions | 42 in Diameter x 30 in Height |
| Overall Width | 42 in |
| Overall Height | 30 in |
| Overall Depth | 42 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments