Amish Poly Footstool
Details
Amish Poly Footstool
More Information
| Style | Ottoman / Foot Stool |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 15 in w x 15 in d x 10 in |
| Overall Width | 15 in |
| Overall Height | 10 in |
| Overall Depth | 15 in |
| Seat Height | 10 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews 2
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments