POLYWOOD South Beach Adirondack 22 x 18 in Seat Cushions
Code:
PW-XPWS0003
Weight:
2 lbs
Dimensions:
22 in x 2.5 x Seat: 18 in (WxHxD)
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
POLYWOOD South Beach Adirondack Chair Seat Cushions.
More Information
| Cushion Type | Seat Cushion |
|---|---|
| Cushion For | Chair |
| Thickness | 2.5" |
| Collection | South Beach |
| Proposition 65 | No |
| Overall Width | 22 in |
| Overall Height | 2.5 |
| Overall Depth | Seat: 18 in |
| Some Assembly Required | Yes |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments