Details
Luxcraft Rocker Sunbrella Cushion
- Cushion Fits These Products...
- Comfort Rocker
- Grandpa's Rocker
- Porch Rocker
More Information
| Family ID | RSC |
|---|---|
| Style | Cushion |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 21.5 in w x 18 in d x 2 in h |
| Overall Width | 21.5 in |
| Overall Height | 2 in |
| Overall Depth | 18 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | Lifetime |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments
Features
- Cushion Fits These Luxcraft Products
- Comfort Rocker
- Grandpa's Rocker
- Porch Rocker
- Sunbrella Fabric
- Tie-Ons