Amish Poly Vinyl Swing Stand Frame
Special Price
$922.00
FREE Shipping
$1,260.00
- You Save: $338.00 ( 26.83% )
Code:
LLC-106
Weight:
90 lbs
Dimensions:
86in x 76in x 76in (WxHxD)
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Amish Vinyl Swing Frame
Made from durable vinyl and works great with any 4' or 5' swings (will not fit 6' swing) ï¾ Comes in clay or white color.
More Information
| Style | Swing |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Overall Width | 86in |
| Overall Height | 76in |
| Overall Depth | 76in |
| Weight Capacity | 750 lbs |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews 2
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments