Details
Amish Poly Round 48" Counter Height Table
More Information
| Style | Counter Table |
|---|---|
| Furniture Height | Counter |
| Commercial | No |
| Table Shape | Round |
| Umbrella Hole | Yes |
| Seating Capacity | 4 Person |
| Dimensions | 48 in Diameter x 36 in High |
| Overall Width | 48 in |
| Overall Height | 36 in |
| Overall Depth | 48 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments