Details
Amish Poly Bistro Table - Made in the USA!
More Information
| Style | Bar Table |
|---|---|
| Furniture Height | Counter |
| Commercial | No |
| Table Shape | Round |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2 Person |
| Dimensions | 30 in diameter x 39 in h |
| Overall Width | 30 in |
| Overall Height | 39 in |
| Overall Depth | 30 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments