Amish Poly 46 in x 17 in Swing/Glider Cushion
Details
Amish Poly 46 in w x 17 in d Swing/Glider Cushion
More Information
| Style | Glider |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Cushion Type | Seat Cushion |
| Cushion For | Glider/Swing |
| Thickness | 2" |
| Proposition 65 | No |
| Overall Width | 46 in |
| Overall Depth | 17 in |
| Some Assembly Required | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments