Tailwind Side Table
Code:
TW-AD202
Weight:
25 lbs
Dimensions:
20 in L x 19 in W x 21 in H
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Side Table
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Square |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 20 in L x 19 in W x 21 in H |
| Overall Width | 19 in |
| Overall Height | 21 in |
| Overall Depth | 20 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions