Tailwind Ottoman
Code:
TW-AD201
Weight:
15 lbs
Dimensions:
20 in w x 17 in d x 14 in h
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Ottoman
More Information
| Style | Ottoman / Foot Stool |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 20 in w x 17 in d x 14 in h |
| Overall Width | 20 in |
| Overall Height | 14 in |
| Overall Depth | 17 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions