Sister Bay Maywood Ottoman
Special Price
$546.00
FREE Shipping
$679.00
- You Save: $133.00 ( 19.59% )
Details
Sister Bay Furniture Maywood Ottoman
More Information
| Style | Ottoman / Foot Stool |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 24 in W x 24 in D x 12 in H |
| Overall Width | 24 in |
| Overall Height | 12 in |
| Overall Depth | 24 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- ASK ABOUT OUR WHITE GLOVE DELIVERY
- Customer Favorite frame colors: White, Dark Gray or Weatherwood
- Customer Favorite Cushion Colors: Sparkle Navy, Gateway Mist, Milano Charcoal, Peyton Granite