Luxcraft 15 in Sunbrella Toss Pillow
Details
Luxcraft/Crestville Toss Pillow is made with Sunbrella fabric.
More Information
| Family ID | 15TP |
|---|---|
| Style | Pillow |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 15 in w x 15 in h |
| Overall Width | 15 in |
| Overall Depth | 15 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments