Details
Luxcraft / Crestville® 28" Deluxe End Table - Counter or Bar height
More Information
| Family ID | PDET28 |
|---|---|
| Style | Side / End Table |
| Furniture Height | Counter |
| Commercial | No |
| Table Shape | Round |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 21 in x 21 in x 28 in h |
| Overall Width | 21 in |
| Overall Height | 28 in |
| Overall Depth | 21 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | Lifetime |
| Proposition 65 | No |
Reviews 1
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments
Features
- Recycled poly material - made from milk jugs
- Amish Made in the USA
- Two Shelf design
- Backed by Lifetime Warranty