Luxcraft 19 in Sunbrella Toss Pillow
Details
Luxcraft/Crestville Toss Pillow is made with Sunbrella fabric.
More Information
| Family ID | 19TP |
|---|---|
| Style | Pillow |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 19 in w x 19in h |
| Overall Width | 19 in |
| Overall Depth | 19 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments