Amish Poly Mission Serving Table - Bar Height
Details
Amish Poly Mission Serving Table - Bar Height
More Information
| Furniture Height | Bar |
|---|---|
| Collection | Mission |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 47 in w x 22 in d x 39 in h |
| Overall Width | 47 in |
| Overall Height | 39 in |
| Overall Depth | 22 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments
Features
- Perfectly sized for serving all your barbecues & family gatherings on any balcony or deck
- Amish Made in the USA
- All-weather poly construction
- Little to No maintenance