Tailwind Round Side Table
Code:
TW-AD204
Weight:
20 lbs
Dimensions:
19 in x 19 in x 21 in
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Round Side Table
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Round |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 19 in x 19 in x 21 in |
| Overall Width | 19 in |
| Overall Height | 21 in |
| Overall Depth | 19 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions