Tailwind Victorian Bench - Seats Four
Code:
TW-VB720
Weight:
95 lbs
Dimensions:
76inL x 27inW x 34inH
Assembly:
Some Assembly Required (PDF)
Details
Victorian Bench - Seats Four
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 4 Person |
| Dimensions | 76inL x 27inW x 34inH |
| Overall Width | 27in |
| Overall Height | 34in |
| Overall Depth | 76in |
| Seat Height | 17in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions