Trex® Outdoor Furniture Yacht Club Swing
Special Price
$489.00
FREE Shipping
$767.00
- You Save: $278.00 ( 36.25% )
Details
Trex® Outdoor Furniture Yacht Club 60 in Swing
More Information
| Style | Swing |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2 Person |
| Dimensions | 59.5 in x 24.25 in x 22.75 in |
| Overall Width | 59.5 in |
| Overall Height | 22.75 in |
| Overall Depth | 24.25 in |
| Seat Height | varies |
| Seat Size | 55 in x 18 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 1 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews 2
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments