Trex® Outdoor Furniture Surf City 30 in Conversation Table
Special Price
$419.00
FREE Shipping
$607.55
- You Save: $188.55 ( 31.03% )
Details
Trex® Outdoor Furniture Surf City 30 in Conversation Table
More Information
| Style | Conversation Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Square |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2-4 Person |
| Dimensions | 29.75 in D x 29.75 in W x 16 in H |
| Overall Width | 29.75 in |
| Overall Height | 16 in |
| Overall Depth | 29.75 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 1 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments