Details
Rollback Poly Swivel Glider
More Information
| Style | Glider |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Features | Swivel |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 30 in x 31 in x 40 in |
| Overall Width | 30 in |
| Overall Height | 40 in |
| Overall Depth | 31 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions