More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Counter |
| Collection | South Beach |
| Commercial | No |
| Table Shape | Oval |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 19 in w x 15 in d x 26 in h |
| Overall Width | 19 in |
| Overall Height | 26 in |
| Overall Depth | 15 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 3 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments