More Information
| Style | Coffee Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Collection | Lakeside |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 36 in w x 22.33 in d x 15 in h |
| Overall Width | 36 in |
| Overall Height | 15 in |
| Overall Depth | 22.33 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 3 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments