POLYWOOD Farmhouse 38 x 96 in Bar Table
$1,859.00
FREE Shipping
$2,655.00
You Save $796
(30%)
More Information
| Style | Bar Table |
|---|---|
| Furniture Height | Bar |
| Leg Depth | 24 in |
| Collection | Farmhouse Tabless |
| Leg Width | 67 in |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | Yes |
| Seating Capacity | 8 Person |
| Dimensions | 96 in w x 37.65 in d x 42 in h |
| Overall Width | 96 in |
| Overall Height | 42 in |
| Overall Depth | 37.65 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 1 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments