Recycled Poly Lumber Square Coffee Table
Special Price
$216.00
FREE Shipping
$345.98
- You Save: $129.98 ( 37.57% )
Details
Square Coffee Table
More Information
| Style | Coffee Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Square |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 4 Person |
| Dimensions | 23 in x 23 in x 17 in |
| Overall Width | 23 in |
| Overall Height | 17 in |
| Overall Depth | 23 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions