Recycled Poly Lumber Round Coffee Table
Special Price
$231.00
FREE Shipping
$347.87
- You Save: $116.87 ( 33.60% )
Details
Round Coffee Table
More Information
| Style | Coffee Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Round |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 4-6 Person |
| Dimensions | 28 in Dia x 17 in H |
| Overall Width | 28 in |
| Overall Height | 17 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions