Recycled Poly Lumber Rectangle Coffee Table
FREE Shipping
Code:
POF-CPRECT
Weight:
30 lbs
Dimensions:
35 in L x 23 in W x 17 in H
Assembly:
Fully Assembled (PDF)
Details
Rectangular Coffee Table
More Information
| Style | Coffee Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 4-6 Person |
| Dimensions | 35 in L x 23 in W x 17 in H |
| Overall Width | 23 in |
| Overall Height | 17 in |
| Overall Depth | 35 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions