Recycled Poly Lumber Octagon Coffee Table
Special Price
$244.00
FREE Shipping
$347.07
- You Save: $103.07 ( 29.70% )
Details
Coffee Table
More Information
| Style | Coffee Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Octagon |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 4-6 Person |
| Dimensions | 26 in Dia x 17 in H |
| Overall Width | 26 in Dia |
| Overall Height | 17 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions