Recycled Poly Lumber Foot Stool
Special Price
$130.00
FREE Shipping
$237.08
- You Save: $107.08 ( 45.17% )
Code:
POF-CPFS
Weight:
18 lbs
Dimensions:
22 in L x 23 in W x 14 in H
Assembly:
Fully Assembled (PDF)
Details
Foot stool
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 22 in L x 23 in W x 14 in H |
| Overall Width | 23 in |
| Overall Height | 14 in |
| Overall Depth | 22 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions