Details
Poly Cup Holder
More Information
| Style | Cup Holder |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 4.75 in x 6 in x 3 in |
| Overall Width | 4.75 in |
| Overall Height | 3 in |
| Overall Depth | 6 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions