Recycled Poly Lumber Candy Table
Special Price
$150.00
FREE Shipping
$178.98
- You Save: $28.98 ( 16.19% )
Details
Perfect to place between your rockers.
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 19 in Diameter x 23 in H |
| Overall Width | 19 in |
| Overall Height | 23 in |
| Overall Depth | 19 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions