Recycled Poly Lumber Bent Accent Table
Special Price
$150.00
FREE Shipping
$162.00
- You Save: $12.00 ( 7.41% )
Code:
POF-DPBAT
Weight:
16 lbs
Dimensions:
12 in W x 20 in L x 22 in H
Assembly:
Fully Assembled (PDF)
Details
Accent Table
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 12 in W x 20 in L x 22 in H |
| Overall Width | 12 in |
| Overall Height | 22 in |
| Overall Depth | 20 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions