Recycled Poly Accent Table
Special Price
$140.00
FREE Shipping
$153.90
- You Save: $13.90 ( 9.03% )
Code:
POF-AT
Weight:
19 lbs
Dimensions:
13.5 in W x 24 in L x 21 in H
Assembly:
Fully Assembled (PDF)
Details
Accent Side Table
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 13.5 in W x 24 in L x 21 in H |
| Overall Width | 13.5 in |
| Overall Height | 21 in |
| Overall Depth | 24 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews 2
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions