Recycled Poly Lumber 40 in Round Picnic Table Set
Special Price
$1,366.00
FREE Shipping
$1,751.25
- You Save: $385.25 ( 22.00% )
Details
Round Picnic Set
More Information
| Style | Picnic Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Features | Sets |
| Commercial | No |
| Table Shape | Round |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 4-6 Person |
| Dimensions | Complete Details Below |
| Overall Width | Table 40 in Dia, Benches - 23 in |
| Overall Height | Table 30 in - Bench Back - 32 in |
| Overall Depth | Table 40 in Dia |
| Seat Height | 17.5 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions