Details
Poly 36in Round Conversation Table
More Information
| Style | Conversation Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Round |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 2-4 Person |
| Dimensions | 21 in x 36 in |
| Overall Width | 36 in |
| Overall Height | 21 in |
| Overall Depth | 36 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions