Perfect Choice Stanton Dining Height Side Table
Details
Perfect Choice Stanton Dining Height Side Table
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Dining |
| Collection | Stanton |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 18 in W x 23 in D x 22 in H |
| Overall Width | 18 in |
| Overall Height | 22 in |
| Overall Depth | 23 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Includes: (1) Perfect Choice Stanton Dining Height Side Table
- Best Quality Materials
- Stainless Steel Fasteners for Durability
- Sustainability by using Weather-all Poly-lumber
- Innovative Design
- 20 Year Warranty
- Available in a variety of colors!
- Prompt Delivery
- Made in the USA