Durogreen® Park City Modern Outdoor 60 in Dining Bench
$449.00
FREE Shipping
$606.00
You Save $157
(26%)
More Information
| Style | Dining Chair |
|---|---|
| Furniture Height | Dining |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Chair Front Style | Standard |
| Dimensions | 60 in L, 14 in W, 17 in H |
| Overall Width | 14 in |
| Overall Height | 17 in |
| Overall Depth | 60 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments