Details
24in W x 24in D x 19in H
Liner included.
More Information
| Family ID | P24SP |
|---|---|
| Style | Planter |
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 24 in w x 24 in d x 19 in h Liner Capacity 8 3/4 gal. |
| Overall Width | 24 - Inside: 18.75 in |
| Overall Height | 19 - Inside: 16.5 in |
| Overall Depth | 24 - Inside: 18.75 in |
| Weight Capacity | n/a |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | Lifetime |
| Proposition 65 | No |
Reviews 3
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments
Features
- Liner Included