Amish Poly Oval End Table
$182.04
FREE Shipping
$263.96
You Save $82
(32%)
Details
Amish Poly Oval End Table
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Oval |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 21 in l x 16.5 in d x 22.25 in H |
| Overall Width | 16.5 in |
| Overall Height | 22-1/4 |
| Overall Depth | 21 in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions