Details
Malibu Outdoor Tete-a-Tete Yarmouth
More Information
| Furniture Height | Standard |
|---|---|
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | Yes |
| Dimensions | 14 in W1 x 29 in W2 x 28.5 in D |
| Overall Width | 14 in |
| Overall Height | 29 in |
| Overall Depth | 28.5 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Fits Yarmouth Adirondack
- Stainless steel hardware
- Constructed from HDPE recycled plastic
- All-Weather furnishing
- Low to No Maintenance
- Made in the USA
- Available in 14 poly colors
- Backed by 20 year residential warranty