Details
Malibu Outdoor Tete-A-Tete Hyannis
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | Yes |
| Dimensions | 15 in W1 x 31 in W2 x 24 in D |
| Overall Width | 15 in |
| Overall Height | 31 in |
| Overall Depth | 24 in |
| Some Assembly Required | No |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Features
- Fits all Hyannis Dining Chairs (All Height)
- Designed for use with Hyannis Collection
- Stainless steel hardware
- Constructed from HDPE recycled plastic
- All-Weather furnishing
- Low to No Maintenance
- Made in the USA
- Available in 14 poly colors
- Backed by 20 year residential warranty