Luxcraft Urban 3 ft x 8 ft Rectangular Counter Table
$3,068.00
FREE Shipping
$4,141.80
You Save $1,074
(26%)
More Information
| Family ID | UDT38R-C |
|---|---|
| Style | Counter Table |
| Furniture Height | Counter |
| Leg Depth | 24 in |
| Table Base Depth | 24 in |
| Leg Width | 68 in |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Umbrella Hole Size | 1.75 in |
| Overall Width | 100.1 in |
| Overall Height | 36 in |
| Overall Depth | 36 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | Lifetime |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions