Luxcraft Urban 3 ft x 10 ft Rectangular Dining Table
$3,492.00
FREE Shipping
$4,714.20
You Save $1,222
(26%)
More Information
| Family ID | UDT310R-D |
|---|---|
| Style | Dining Table |
| Furniture Height | Dining |
| Leg Depth | 24 in |
| Table Base Depth | 24 in |
| Leg Width | 90.25 in |
| Commercial | No |
| Table Shape | Oval |
| Umbrella Hole | No |
| Umbrella Hole Size | 1.75 in |
| Overall Width | 122.4 in |
| Overall Height | 30 in |
| Overall Depth | 36 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | Lifetime |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions