More Information
| Family ID | LFT60R-D |
|---|---|
| Style | Dining Table |
| Furniture Height | Dining |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 4-6 Person |
| Dimensions | 60 in d x 30 in h |
| Overall Width | 60 in |
| Overall Height | 30 in |
| Overall Depth | 60 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | Lifetime |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments
Features
- Includes: tempered glass wind guard, clear fire gems, 60 in Round Fire Table in dining height
- Set up for liquid propane, conversion kit include for conversion to natural gas