Details
Luxcraft / Crestville® Neck Pillow
More Information
| Family ID | NP |
|---|---|
| Style | Pillow |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 16 in W x 5 in H |
| Overall Width | 16 in |
| Overall Height | 5 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | Lifetime |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments