Details
Luxcraft/Crestville Balcony Tete-A-Tete Table
More Information
| Family ID | BTT |
|---|---|
| Style | Connecting Table |
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Triangle |
| Umbrella Hole | Yes |
| Dimensions | 20.25 in w x 16.5 in d x 4.25 in h |
| Overall Width | 20.25 in |
| Overall Height | 4.25 in |
| Overall Depth | 16.5 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | Lifetime |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments
Features
- Perfect for your book, snack or beverage
- Turn your Luxcraft Balcony Chairs into a quaint seating area
- Table includes umbrella hole and plug
- Amish Made in the USA
- Constructed from all-weather recycled poly
- Designed for the Luxcraft Balcony Chairs