Loggerhead Square Side Table
Special Price
$179.99
FREE Shipping
$229.00
- You Save: $49.01 ( 21.40% )
Details
Where is the Hardware? Our Loggerhead 18 inch side table is specially designed so that it's hardware cannot be seen. The Loggerhead 18 inch side table uses the highest grade HDPE plastic as well as marine grade stainless steel for a lifetime of use. Super sturdy and super cute!
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Table Shape | Square |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 18in x 18in x 17in |
| Overall Width | 18in |
| Overall Height | 17in |
| Overall Depth | 18in |
| Some Assembly Required | No |
| Proposition 65 | No |
Reviews 4
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments