Details
Amish Poly Mission End Table
More Information
| Style | Side / End Table |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Collection | Mission |
| Commercial | No |
| Table Shape | Rectangle |
| Umbrella Hole | No |
| Dimensions | 26 in w x 22 in d x 22 in |
| Overall Width | 26 in |
| Overall Height | 22 in |
| Overall Depth | 22 in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments
Features
- Designed to handsomely complement the Amish Poly Mission Collection
- Modern, sleek lines
- Customization on frame color with cushions
- Two style of cushions to choose from