Details
Amish Poly Trash Receptacle
More Information
| Style | Trash Receptacle |
|---|---|
| Furniture Height | Standard |
| Commercial | No |
| Umbrella Hole | No |
| Seating Capacity | 1 Person |
| Dimensions | 21" x 22" x 38" high |
| Overall Width | 22in |
| Overall Height | 38in |
| Overall Depth | 21in |
| Some Assembly Required | Yes |
| Warranty | 20 Yr Res / 5 Yr Comm |
| Proposition 65 | No |
Reviews 1
Write Your Own Review
Q & A
Customer Questions
Product Attachments